Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Zala megye Autósiskola képes leírás - Autósiskola.tlap.hu
részletek »

Zala megye Autósiskola - Autósiskola.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: autosiskola.tlap.hu » Zala megye Autósiskola
Keresés
Találatok száma - 8 db
FACE TO FACE Autósiskola

FACE TO FACE Autósiskola

Autósiskolánk teljes körű támogatást nyújt a jogosítvány megszerzéséhez. Kéthetente induló, intenzív elméleti képzések szinte minden kategóriában. Szakképzett, tapasztalt, megértő oktatói gárda várja tanulóit. Elméleti képzés tantermi, vagy e-Learning keretek között. További szaktanfolyamok: GKI és elsősegélynyújtó. A FACE TO FACE Autósiskola a tanuló teljes képzését vállalja. Kategóriá képzéseink: - Moped-vezető (AM) - Motorkerépkpár-vezető (A1, A2, A, A1(B), A2(A1), A(A1), A(A2)) - Személygépkocsi-vezető (B) - Tehergépkocsi-vezető (C) - Nehézpótkocsi-vezető (B E, C E) - Autóbusz-vezető (D) - Mezőgazdasági vontató (T)

Keszthely Mobil Suli

Keszthely Mobil Suli

Mobilsuli kft. Keszthely, Jogosítvány megszerzése minden kategóriában: személygépkocsi, motorkerék, segégmotorkerékpár, autóbusz stb. Kresz, muszaki elsosegélynújtási ismeretek oktatása és vizsgáztatás. Holszerezhetek jogsit? Jelentkezés és ügyfélfogadás: képzéssel és vizsgáztatással kapcsolatos teljes körű ügyintézés személyesen: hétköznap 13 órától 17 óráig Keszthely, Rákóczi tér 12. szám alatt. (Vásártéri 9 emeletessel szemben, gyógyszertár parkolója) Telefon: 83/312-289 (ügyfélfogadási időben) , 83/314-137 (ügyfélfogadási időn kívül) vagy mobilon: 30 (3)-398-536 (non-stop)

Keszthely- Janzsó Bt.

Keszthely- Janzsó Bt.

Autósiskolánk 1997. július 1-jén alakult. 2007-BEN ELNYERTÜK A "MINŐSÉGI AUTÓSISKOLA" CÍMET. 7 személygépkocsival rendelkezünk. Kapcsolat Janzsó Ferenc Nyomtatás Iskolavezető Cím: Helikon u. 6 Keszthely 8360 info@janzsobt.hu +3 630 9397 333 83/510 112

Keszthely-Technika Atósiskola

Keszthely-Technika Atósiskola

TECHNIKA AUTÓSISKOLA Zala megye legnagyobb autósiskolája! Képzés minden kategóriában, folyamatos tandíjkedvezménnyel, várjuk régi és új tanulóinkat! Elérhetőségek Keszthely Sörház utca (Kertmozi mellett) Telefon: 83/ 317-447 postmaster@technikakeszthely. axelero.net technikasuli@freemail.hu Ügyfélfogadás: Munkanapon 8 - 16 óráig Az iskolavezető ügyfélfogadási ideje: minden hónap első hétfője 14 - 16 óráig Skype név: technikakftzegiroda

Nagykanizsa  Volán Oktatási Kft.

Nagykanizsa Volán Oktatási Kft.

VOLÁN OKTATÓ, SZERVEZŐ ÉS GÉPJÁRMŰVEZETŐ-KÉPZŐ KFT. 8800 Nagykanizsa, Zárda u. 2. Tel./Fax: +36-93-516-634 E-mail: nagykanizsa@volanoktatas.hu

Zalaegerszeg Alfa Autósiskola

Zalaegerszeg Alfa Autósiskola

Címünk: Zalaegerszeg, Csány László tér 2-4. Egyéb elérhetőségünk: Tel: +36/30-2566797 E-mail: alfaauto@t-email.hu 1991 április 28.-án alakult családi vállalkozás, amely napjainkig több ezer embernek adott lehetőséget a járművezetésre tanulására. Három fős családi vállalkozás - Apa és Fiai - keretein belül teljes körű képzést nyújtunk a hozzánk beiratkozóknak. Az iskola vezetője Inhof Ferenc aki 25 éves szakoktatói tapasztalataival, tudásával szervezi a vállalkozást. Hármasban igyekszünk megfelelni a Te és társaid támasztotta követelményeknek. Nálunk a fő cél az, hogy már első elméleti és gyakorlati vizsga sikeres legyen. Igyekszünk hogy tanulóink elégedettséggel gondoljanak vissza oktatóikra és az iskolánkra. "Nekünk mindenkire van időnk, türelmünk!" Amit nyújtunk Alacsony árak, magas színvonalú oktatás. Számítógépes oktatáson vesznek részt a hozzánk beiratkozók, amelyen keresztül bemutatásra kerül mind szöveges mind mozgóképes formában a tananyag. Nagy hangsúlyt fektetünk a számítógépes vizsgára történő felkészítésre. Az oktatás keretein belül lehetőség nyílik a program megismerésére, használatára. "Nálunk nem ér váratlanul a vizsga!" Elméleti és gyakorlati képzést akár német nyelven is tanulhat nálunk. Tantermünk Az iskolánkat választó tanulókat, jól felszerelt európai uniós színvonalú számítógépes képzés során tanítjuk a KRESZ szabályaira, vezetés elméletére és a műszaki ismeretekre. Látványos videó, fénykép mellékletek segítenek a minél egyszerűbb tanulás során. A tanfolyam keretén belül a tanulók megismerkednek az számítógépes vizsgaprogram használatával.

Zalaegerszeg Volán Oktatási Kft.

Zalaegerszeg Volán Oktatási Kft.

VOLÁN OKTATÓ, SZERVEZŐ ÉS GÉPJÁRMŰVEZETŐ-KÉPZŐ KFT. 8900 Zalaegerszeg, Gárdonyi G. u. 2. Tel.: +36-92-511-103 Fax: +36-92-511-104 E-mail: zalaegerszeg@volanoktatas.hu

Zalaegerszeg-mtm Autósiskola

Zalaegerszeg-mtm Autósiskola

Nem ingyenes - de SIKERES - s ez minket KÖTELEZ Eredményeink továbbra is nagyon jók, áprilisban is tanulóink 91%-a elsőre sikeres kresz vizsgát tett. (I. negyedévben 92% volt) Cím: Zalaegerszeg Dísztér 7. Tel:92/313-265

Tuti menü