Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
XV. ker Budapest képes leírás - Autósiskola.tlap.hu
részletek »

XV. ker Budapest - Autósiskola.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: autosiskola.tlap.hu » XV. ker Budapest
Keresés
Találatok száma - 5 db
Delfin Autós-Motoros Iskola

Delfin Autós-Motoros Iskola

Autósiskola, A kategóriás jogosítvány, B kategóriás jogosítvány megszerzése a 15. kerületben. Állandó akciók, diák kedvezmény. Te is szeretnéd, hogy kényelmes, időtakarékos és könnyű legyen a jogosítvány megszerzése? Plusz költségek nélkül? Akkor ezt pont Neked találtuk ki: * Családias légkörben tanulhatsz, türelmes oktatókkal - így élvezet lesz a tanulás! ---> Oktatóink * Háziorvosunk helyben elvégzi az orvosi alkalmassági vizsgálatot - 2 napot spórolsz és nincs ügyintézési díj! ---> Orvosi vizsgálat * Helyben elvégezheted az elsősegély-nyújtó tanfolyamot - ajándék tankönyvet is kapsz. ---> Elsősegély * Nálunk megvásárolhatod, vagy bérelheted a KRESZ tankönyvedet, tesztkönyvedet - olcsóbban, mint bárhol ---> Könyvek * Nálunk megvásárolhatod a hivatalos KRESZ teszt CD-t - olcsóbban, mint bárhol ---> KRESZ CD * Rugalmas időbeosztás az elméleti és a gyakorlati oktatás folyamán - hogy maradjon idő másra is ---> Tanfolyamok * Kényelmesen megközelíthető hely

Exoweb Autósiskola

Exoweb Autósiskola

Kiscsportos tanfolyamainkon, jó hangulatban sajátíthatod el a KRESZ elmélet száraz, helyenként unalmasnak tűnő, de a biztonságos közlekedéshez nélkülözhetetlen részeit. A vizsgára számítógépes gyakorlási lehetőséget biztosítunk. 1157 BUDAPEST, Nyírpalota u. 78. Ügyfélfogadás: Kedd, Csütörtök 1600-1900 , 06-20-395-2866 06-20-365-1623 autosiskola@exoweb.hu

Ferenci Autósiskola

Ferenci Autósiskola

Üdvözöljük a Ferenci Autós Iskola honlapján! Iskolánk 1994-ben alakult és kezdte meg működését családi vállalkozásként. Évente több száz diákot segítünk eredményes vizsgával jogosítványhoz. Tanfolyamainkat folyamatosan indítjuk. Az elméleti oktatás 20-25 fős csoportokban történik a XV. kerületben található irodánkban, mely megközelíthető a 25 és 25A autóbuszokkal (Wesselényi u-i megálló). A gyakorlati oktatások Volkswagen Golf 5, Opel Astra H, Opel Corsa C és Citroën C3 típusú személygépkocsikon történnek a XIV. kerületi Írottkő parkban található tanpályán. Előzetes egyeztetés szerint lehetőséget biztosítunk hétvégi órákra is. Amennyiben jelentkezni kíván tanfolyamunkra, úgy a Kapcsolat linkre kattintva töltse ki az ott található jelentkezési lapot, majd továbbítsa a küldés gombbal. Jelentkezését személyesen is megteheti irodánkban hétköznap 9-16h között. Ha személyesen kíván felkeresni bennünket: 1152 Budapest, Rákos út 137. (Hétköznapokon: 9-16h között) Ha inkább telefonálna: 06-1-383-1590 06-20-421-3347

Kajtár Autósiskola

Kajtár Autósiskola

ajtár autósiskola. Jogosítvány, önismereti csoportok és egyéb képzések. Autósiskola, jogosítvány Nem rendelkezik jogosítvánnyal? Mi végig vezetjük a függetlenséghez vezető úton, és biztosítjuk azt a szabadságot, amelyre vágyik! * Származott már bosszúsága abból, hogy kiszolgáltatottnak érezte magát a tömegközlekedésnek vagy olyan ismerősének, aki rendelkezett saját gépjárművel? * Érezte már úgy, hogy nem az Ön akarata határozta meg, hogy mikor, hova és kivel megy? Nálunk megbízható tudásra tehet szert, mert odafigyelünk Önre és az igényeire! * B katregóriás képzés * Beiratkozás, információk * Vizsgák * Árak, akciók Elérhetőség, székhely Telefon: Cím: +36 30 222 7730 +36 30 411 6853 1154 Budapest, Bánkút u. 40.

XVI. ker.18. MK Autósiskola

XVI. ker.18. MK Autósiskola

Budapest, XV. kerület, Páskomliget utca 71. Ügyfélfogadás: hétfő-szerda-csütörtök: kedd-péntek: 11 - 18 óra között 9 - 15 óra között ELÉRHETŐSÉGEINK: Üzemeltető: 18 MK Kft. Budapest, XV. kerület, Páskomliget utca 71. 06 1 410 19 95 06-309-447-969 06-309-706-310 E-mail: info kukac 18mk.hu BEMUTATKOZUNK! 1972. Ez, a kinek távoli, kinek pedig talán nosztalgikusan közeli évszám iskolánk születési dátuma. A múlt három évtizedében a jogosítványt kiérdemelni és megszerezni vágyók ezrei tanultak és vizsgáztak sikeresen nálunk. Talán még a Te szüleid is itt tettek szert a gépjárművezetésre "felhatalmazó", áhított jogosítvány megszerzésére. A mi legfiatalabb oktatónk például szintén nálunk tanult! Az évtizedek alatt persze változtunk is - együtt a korral és az igényekkel. Egy valami azonban nem változott: Továbbra is azon munkálkodunk, hogy a hozzánk beiratkozók magas szakmai képzés mellett, könnyedén és gyorsan szerezzék meg jogosítványukat. A 18 autósiskola..stb

Tuti menü