Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
VI. Ker. Autósiskola képes leírás - Autósiskola.tlap.hu
részletek »

VI. Ker. Autósiskola - Autósiskola.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: autosiskola.tlap.hu » VI. Ker. Autósiskola
Keresés
Találatok száma - 4 db
Autósiskola biz

Autósiskola biz

Az Autósiskola 1995. évben alakult. A fő tevékenysége a gépjármű-vezetők oktatása - motorkerékpár, személygépkocsi -, és közúti közlekedéshez tartozó képzések indítása. Autósiskola korlátlan idejű számítógépes tesztelési lehetőségekkel. Autósiskola korszerű tantermekkel, ahol minden tanulónak külön számítógépet biztosítunk a gyakorláshoz

Csaba-Duó Autósiskola

Csaba-Duó Autósiskola

Csaba-Duo autósiskola, A, B kategóriás jogosítvány, képzés délelőtt, délután, hétvégén VI. kerületben lakó középiskolásoknak 50 ezer Ft. önkormányzati költség-visszatérítés!!! ELÉRHETŐSÉG kresz tesztek autósiskola elérhetősége autósiskolánkról Az Operaház hátsó sarkánál, VI. Hajós u. 19. * 312-3162 * 06 30 304-7169 * gallkakas@t-online.hu autó, jogsi, jogosítványszerzés, jogosítvány, jogosítvány, autósiskolák, kresz.........

Lopakodó-Autósiskola

Lopakodó-Autósiskola

Belváros Teréz krt. 38. I. emelet 134. (a körfolyosón jobbra) (Nyugati és Oktogon között) Tel.: 30 / 221 7969; 06 /1/ 4282 262 Nyitva tartás: hétfőtől csütörtökig 13-17-ig Képek az iskoláról » e-mail: info@lopakodojogsi.hu Újpest Ady Endre Művelődési Központ (a Metro végállomásától 1 percre) Tel.: 30 / 343 7095; 06 / 1 / 321 5719 Nyitva tartás: hétfőtől csütörtökig 13-17-ig

Moci Jogsi-Jogosítvány

Moci Jogsi-Jogosítvány

Motoros jogosítvány AKCIÓS áron, Bp-en és környékén! Motor jogosítvány gyorsan, akár 1 hónap alatt, oktatás hétvégén is - Jogsi rugalmasan, ahogy Neked jó. Motorjogosítvány jó hangulatban. Hívj ezen a számon: 06 /30 234 0034 vagy küldj emailt ide: info@mocijogsi.hu Az oldal létrehozásával segítséget szeretnék nyújtani ahhoz, hogy megfelelő gyakorlattal, elméleti tudással és felesleges izgalom nélkül, vagyis JOGOSÍTVÁNNYAL a zsebedben élvezhesd a motorozás minden örömét. Már ha a papírt később nem felejted otthon. :) Ha azon gondolkozol, hogy kipróbálnád a motorral való ténykedést, gyere ki a tanpályára és ülj fel valamelyikre, hogy eldönthesd, Neked való-e. Ha a válasz IGEN, akár ott helyben is beiratkozhatsz. Netán Te már tudod, hogy motoroznod KELL? Ez esetben nézz körül a honlapon, és számodra szimpatikus ár, oktatási helyszín vagy gyakorló motor esetén nyugodtan jelentkezz, megbeszéljük a további teendőket. Normál vagy gyorsított tanfolyam keretében akciós áron lehetsz motorjogosítvány birtokosa. És a jogsi gyorsan, akár 1 hónap alatt is megszerezhető. Szolgáltatások: több helyszín Bp-en és környékén, részletfizetés, beiratkozás mobil módon, folyamatosan induló motoros tan

Tuti menü