Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Veszprém megye Autósiskola képes leírás - Autósiskola.tlap.hu
részletek »

Veszprém megye Autósiskola - Autósiskola.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: autosiskola.tlap.hu » Veszprém megye Autósiskola
Keresés
Találatok száma - 8 db
Autó-Mobil 06 Kft.

Autó-Mobil 06 Kft.

Az Autó-Mobil 06 Kft. gépjárművezető képzéssel foglalkozik. A hozzánk jelentkezők számítógépes elméleti oktatáson és vizsgára való felkészítésen vesznek részt. Folyamatosan indítunk tanfolyamokat moped, motorkerékpár, személygépkocsi, személygépkocsi nehézpótkocsi, tehergépkocsi, tehergépkocsi nehézpótkocsi és autóbusz vezető kategóriában. Minden kategóriában van lehetőség részletfizetési kedvezményre. Jelentkezőinket korszerű gépjármű parkkal várjuk. Cégünk a gépjárművezető képzésen kívül non-stop autómentéssel, áruszállítással és személyszállítással is foglalkozik.

Pápa,Ajka-Aurum Jogsi

Pápa,Ajka-Aurum Jogsi

"B" kategóriás személygépjármű-vezetői tanfolyamok indulnak folyamatosan! Jelentkezhet telefonon: 06-70-3361996 Interneten: attila@aurumjogsi.hu Még nem ismer bennünket? Vegyen részt nyílt óráinkon KÖTELEZETTSÉG NÉLKÜL!

Tapolca-Pálosi Autósiskola

Tapolca-Pálosi Autósiskola

Pálosi Autós-Motors Iskola - Tapolcán - jogosítvány Cím: 8300, Tapolca, Glázer u. 5. Tel.: 87/322-436 Mobil: 06/30/275-46-31

Tapolca-Technika Autósiskola

Tapolca-Technika Autósiskola

TECHNIKA AUTÓSISKOLA Zala megye legnagyobb autósiskolája! Képzés minden kategóriában, folyamatos tandíjkedvezménnyel, várjuk régi és új tanulóinkat! Tapolca Sümegi út.40. Tel.: 30/992-2892 , 30/480-9944 email: technikasuli@gmail.com Iskolavezető: Gyulavári Gábor ügyfélfogadási ideje minden hónap első hétfője: 14-16 óráig

TURBÓ Gépjárművezető-képző Kft.

TURBÓ Gépjárművezető-képző Kft.

TURBÓ Gépjárművezető-képző Kft. Veszprém megye legnagyobb autósiskolája Tanfolyamaink folyamatosan indulnak: * moped-, * motorkerékpár-, * személygépkocsi-, * tehergépkocsi-, * nehézpótkocsi-, * autóbuszvezető kategóriában 6 városban: Ajkán, Balatonfüreden, Tapolcán, Pápán, Várpalotán és Veszprémben

Veszprém Turbó Autósiskola

Veszprém Turbó Autósiskola

Jogosítvány minden kategóriában Veszprém megye egész területén ! Tanfolyamaink folyamatosan indulnak: moped-, motorkerékpár-, személygépkocsi-, tehergépkocsi-, nehézpótkocsi-, autóbuszvezető kategóriában. Program akkr. szám:PLH 514 Szaktanfolyamok: belföldi árúfuvarozói és személyszállítói, nemzetközi(TIR) árúfuvarozói és személyszállítói.

Veszprém-Regina Autósiskola

Veszprém-Regina Autósiskola

ÜDVÖZÖLJÜK! Gulyás Péter Nyomtatás elméleti és gyakorlati szakoktató Cím: Csikász Imre utca 11 Veszprém Veszprém megye Magyar 8200 Email: fortuna@chello.huAz email cím védve van a spam botoktól, a megtekintéséhez a JavaScript bekapcsolása szükséges Telefon: +36-209-260-175 Nemes Béla Nyomtatás iskolavezető gyakorlati szakoktató Cím: Cím Veszprém Veszprém megye Magyar 8200 Email: reginaautosuli@freemail.huAz email cím védve van a spam botoktól, a megtekintéséhez a JavaScript bekapcsolása szükséges Telefon: 06309295253 Néhány sorban bemutatkoznánk ha nem hallott volna iskolánkról. 1991-ben alakultunk magániskolává jelentős szakmai múlttal a hátunk mögött. Célunk volt, hogy létrehozzunk egy barátságos autósiskolát ahol magasszintü szakmai munkát végzünk mind a magunk mind tanulóink megelégedésére. A mai napig is presztizskérdést csinálunk az eredményes vizsgákból és fontosnak tartjuk, hogy volt tanulóink továbbvigyék jó hírünket...stb.

Veszprém-Turbó Kft. Autósiskola

Veszprém-Turbó Kft. Autósiskola

Tanfolyamaink folyamatosan indulnak: moped-, motorkerékpár-, személygépkocsi-, tehergépkocsi-, nehézpótkocsi-, autóbuszvezető kategóriában. Program akkr. szám:PLH 514 Szaktanfolyamok: belföldi árúfuvarozói és személyszállítói, nemzetközi(TIR) árúfuvarozói és személyszállítói. Veszprém Ibolya utca 10-12

Tuti menü