Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Vas megye Autósiskola képes leírás - Autósiskola.tlap.hu
részletek »

Vas megye Autósiskola - Autósiskola.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: autosiskola.tlap.hu » Vas megye Autósiskola
Keresés
Találatok száma - 8 db
Autósiskola Szombathelyen

Autósiskola Szombathelyen

Jogosítványt szeretnél? Jelentkezz hozzánk! Mindenféle típusú járművezetői engedély, motor és személyautó jogosítvány Szombathelyen és az Észak-Dunántúl nagyvárosaiban a NeTcar Autósiskolától. Engedd, hogy szakmailag felkészült oktatói gárdánk, hatóságilag akkreditált e-learning tananyagunk és segítőkész munkatársaink élménnyé tegyék neked a vezetést! Folyamatosan változó akciók, sok kedvezmény, felelősségteljes csapat. Teherautó, busz, pótkocsi? Ha vezetni szeretnél, válaszd a NeTcar Autósiskolát!

Bilux-Udvardi Autósiskola

Bilux-Udvardi Autósiskola

Bilux-Udvardi Autósiskola Cím: 9700 Szombathely, Hadnagy utca 1. Telefon: 06-94/500-260 Mobil: 06-30/9394-100 Web: http://www.biluxudvardi.hu/ A BILUX-UDVARDI Autósiskola 1996-ban alakult. B kategóriás képzést végzünk. Jelenleg 6 fő (iskolavezetővel együtt) végzi oktató tevékenységét. Oktatóink egytől-egyig nagy tapasztalattal rendelkeznek. Megpróbálják a hosszú évek alatt szerzett közlekedési tudásukat, tapasztalataikat átadni, a nálunk tanuló hallgatóknak. Mottónk: Az autósiskola szolgáltató cég. A tanulók a befizetett pénzükért várnak tőlünk olyan munkát, aminek a hasznát látják a későbbiek során. Mi ennek akarunk eleget tenni, a statisztikánk önmagáért beszél. Képzéssel kapcsolatos problémáit - ha van ilyen - beszélje meg az iskolavezetővel és biztosan találunk rá megoldást.

Körmend-Exluzív Autósiskola

Körmend-Exluzív Autósiskola

Autósiskolánk 1996-ban alakult. Képzőszervünk dolgozói megalapozott szakmai tudással és lelkiismeretes munkával a legjobb tudásuk szerint igyekeznek megfelelni az Ön igényeinek. Tanfolyamainkon multimédiás elméleti képzést, valamint a vizsgára számítógépes felkészülést biztosítunk. Minőségbiztosítási rendszerrel rendelkezik autósiskolánk, melyet külső szakértő cég rendszerességgel felügyel. Tanfolyamok indulnak a nagyobb települések mellett Vas megye bármely kistelepülésén is, hogy hallgatóinknak biztosítani tudjuk a lakóhelyükön, illetve ahhoz legközelebbi településen az elméleti tanfolyam elvégzését . A falvakban indított tanfolyamok szintén multimédiás képzéssel folynak. Szombathelyen a Thököly ut 46. sz alatt ( Udvari épület) hétfőtől csütörtökig 12 - 16 óra között Körmenden a Rákóczi ut 13.szám alatti ügyfélfogadó irodánkban hétfőtől péntekig 10-12 és 14-17 óra között állunk rendelkezésére Telefonszám : 06-20-928-1640 , 06-20-972-5577 vagy ügyfélfogadási időben 94/412-899 E.mail cím : info@exkluziv

Sárvár Horváth Autósiskola

Sárvár Horváth Autósiskola

Sárvár Petőfi S. u. 24. II/5. Tel: 95/321-244

Szombathely-Kerék Dávid Autósiskola

Szombathely-Kerék Dávid Autósiskola

Autósiskolánk 1994 óta fogadja a személygépjármű vezetés iránt érdeklődőket. Saját tulajdonú Széchenyi u. 4-6. szám alatt működő tantermünkben színvonalas, számítógépes oktatással készítjük fel tanulóinkat a KRESZ vizsgára. Elérhetoség Kerék Dávid Autósiskola Szombathely, Széchenyi u. 4-6. Telefonszámok: 94/312-794 30/9 275-210 30/235-66-36 E-mail: kerekau tosiskola@index.hu

Szombathely-Ritmo Autósiskola

Szombathely-Ritmo Autósiskola

Képzéseink: Járművezetői tanfolyamok (moped, motorkerékpár, személygépkocsi, tehergépkocsi, nehézpótkocsi, autóbusz) Szaktanfolyamok (belföldi, nemzetközi árufuvarozó, személyszállító, ADR, szakoktatói) on-line tesztek, aktuális tanfolyamok, oktatóink Cím - Szombathely, Puskás Tivadar u. 7. Telefon - +06(94)511-492 Mobil - +06(30)474-7311 Fax - +06(94)511-487 E-mail - info@ritmo.hu Hétfő-Csütörtök: 8.00-16.00, Péntek: 8.00-14.00 Elméleti (tantermi) foglalkozások Moped, motorkerékpár járműkezelési tanfolyam és vizsga személygépkocsi ("B" kategória) járműkezelési tanfolyam és vizsga Biztonsági ellenőrzés és üzemeltetés tanfolyam és vizsga

Szombathely-Toldi Autósiskola

Szombathely-Toldi Autósiskola

Gépjárművezető-képzéssel foglalkozó iskolánk 1996-ban, egyéni vállalkozásban indult, majd 2005 óta TOLDI AUTÓSISKOLA néven folytatja oktatótevékenységét. Szombathely, Hollán Ernő utca 7. Tel:20/9520-300 TOLDI AUTÓSISKOLA SZOMBATHELY - JOGOSÍTVÁNY Gépjárművezető-képzéssel foglalkozó iskolánk 1996-ban, egyéni vállalkozásként indult, majd 2005 óta TOLDI AUTÓSISKOLA néven folytatja oktatótevékenységét. A TOLDI AUTÓSISKOLA Szombathely belvárosában, a Hollán Ernő utca 7. szám alatt található, ahol tanulóink hangulatos és korszerű környezetben sajátíthatják el az elméleti ismereteket, szerezhetnek jogosítványt. Folyamatosan dolgozunk ki és bővítünk egy olyan minőségbiztosítási rendszert, amely megalapozza az oktatás magas színvonalát, ösztönzi az oktatókat, képzetté és elégedetté teszi a tanulókat. Az oktatásban felhasználjuk a multimédiás eszközök előnyeit, diákjainknak korlátlan számítógépes gyakorlást, konzultációs lehetőséget, kölcsöntankönyveket biztosítunk. Napjainkban mindig és mindenhol aktuális téma kell hogy legyen a környezetvédelem. Ez alól a közlekedés, a gépjárművezető képzés sem lehet kivétel. A TOLDI AUTÓSISKOLA ezért nagy hangsúlyt fektet az energiatakarékos, körn

Tempo Autósiskola

Tempo Autósiskola

Tempo-2003 Kft. Autósiskola Kirendeltségek Kőszegen és Szombathelyen is. B és M kategóriás elméleti és gyakorlati oktatás. Kedvező árak, képzett oktatók és modern autók. Minden egyéb információt a tanfolyamokról, oktatókról, elérhetőségekről megtalál a honlapunkon: www.tempo-2003autosiskola.hu címen

Tuti menü