Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Tolna megye Autósiskola képes leírás - Autósiskola.tlap.hu
részletek »

Tolna megye Autósiskola - Autósiskola.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: autosiskola.tlap.hu » Tolna megye Autósiskola
Keresés
Találatok száma - 4 db
Dunaföldvár-Hambalkó Autósiskola

Dunaföldvár-Hambalkó Autósiskola

Hambalkó Autósiskola Dunaújváros, Dunaföldvár: jogosítvány szinte minden gépjármű kategóriában! Hambalkó és Társa Autósiskola Kft. Cím 7020 Dunaföldvár, Fehérvári u. 17. 2400 Dunaújváros, Piactér, II. szolgáltatóház, 1. emelet. Tanfolyamaink M, A, B, C és C+E kategóriából az alábbi településeken indulnak.

Szekszárd-Kisfügedi Autósiskola

Szekszárd-Kisfügedi Autósiskola

7100 Szekszárd, Széchenyi u. 21. 1.em. Telefon: 30/9478815

Szekszárd-Tempó Autósiskola

Szekszárd-Tempó Autósiskola

Üdvözöljük a Tempó Autósiskola oldalain, kellemes időtöltést kívánunk és reméljük segítségére lehetünk a jogosítvány megszerzésében... Tempó Autósiskola Cím: Kossuth Lajos u. 13 Szekszárd 7400 Telefon: 74/311-814 Mobiltelefon: 20/207-9181 ngedje meg, hogy röviden bemutatkozzunk, a Tempó Autósiskola (B+T Autós Kft) 1990.január 01-től, azaz megalakulásától folyamatosan meghatározó része Tolna megyében a gépjárművezető képzésnek. Tulajdonosok a Kultúrált Közlekedésért Alapítvány, valamint a társaság tagjai. A B+T Autós Kft két megyében teljes körű kategóriás képzést nyújt ügyfelei részére. * Moped (M) * Motorkerékpár (A1 - AK - A) * Személygépkocsi (B - B+E) * Tehergépkocsi (C) * Tehergépkocsi nehézpótkocsival(C+E) * Autóbusz (D)

Szekszárd-Tir Suli

Szekszárd-Tir Suli

Köszönti Önt a Tirsuli Autósiskola, Tolna megye legnépszerűbb autósiskolája! Megkezdjük a régi belföldi autóbusz szolgáltatói és nemzetközi autóbusz vezetői képesítés helyett bevezetett autóbusz vezető alap és továbbképző tanfolyamok szervezését, vizsgáztatását ! Tir-Suli Bt Cím: Mátyás király u. 46. Szekszárd Tolna megye 7100 Magyarország E-mail: autosiskola@tirsuli.info Ez az e-mail cím megvédésre kerül a spamrobotok ellen, megtekintéséhez engedélyezze a Javascript használatát. Telefon: +36/74/410-608 Fax: 74/510-715 Mobiltelefon: +36/20/9357-388 +36/20/944-3577

Tuti menü