Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Pest megye Autósiskola képes leírás - Autósiskola.tlap.hu
részletek »

Pest megye Autósiskola - Autósiskola.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: autosiskola.tlap.hu » Pest megye Autósiskola
Keresés
Találatok száma - 55 db
 Pilisvörösvár Pest-Buda Autósuli

Pilisvörösvár Pest-Buda Autósuli

Színvonalas oktatás, évtizedes tapasztalat, folyamatos és rugalmas képzés jellemzi iskolánkat. Elmélet Pilisvörösváron, Gyakorlat a bécsi úti vizsgapályán. Vizsgalehetőség a Bécsi úti és a Szentendrei pályán. Tanfolyam indul: július 13-án Pilisvörösváron, a Templomtéri Általános iskolában és Békásmegyeren! * JELENTKEZZEN TANFOLYAMRA - ONLINE Érdeklődjön, vagy jelentkezzen a jobb oldali e-mail küldő ürlapon keresztül! KÉRJÜK a telefonszámát is adja meg, hogy mihamarabb elérhessük Önt. * PilisCentrum.hu Vásárlói Kedvezmény Kártya Mutassa fel nálunk térségi Kedvezmény Kártyáját és az elméleti képzés árából 16% kedvezményt (4 000Ft) adunk! (A kedvezmények nem összevonatók) * Intenzív (két hetes) tanfolyamok is * Fizetési kedvezmények 1. részlet = elmélet + vizsgadíj Gyakorlat 3 részletben * Elmélet Pilisvörösváron Gyakorlat a saját rutinpályánkon Budapest, III. kerület, Bécsi út (136.) PRAKTIKER területén * Gyakorlati vizsgalehetőség Szentendrén vagy Óbudán Cím: 2085 Pilisvörösvár Koller Elektonika, Fő út 136. Telefon: 20 9816 895, 26 330 059 E-mail: pestbuda@citromail.hu Honlap: www.pest-buda.hu

Alsónémedi Szalay Autósiskola

Alsónémedi Szalay Autósiskola

Az iskola központi oktatóterme és ügyfélfogadó irodája Szigetszentmiklós Szent Miklós u.18/B 12-es garázs Ezen kívül vannak kihelyezett tanfolyamaink: -Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Ált. Iskolában -Alsónémedi Széchenyi István Általános Iskolában Ha tájékoztatónk felkelti érdeklődését, várjuk jelentkezését, türelmes oktatóinkkal.

Autós iskolák Budapesten

Autós iskolák Budapesten

Budapeststart közhasznú információs portál A portál célja, és törekvése a Főváros teljes körű virtuális megjelenítése, az információk katalogizálása, és szűrten a Felhasználói igényeknek megfelelő megjelenítése. Az oldal üzemeltetésének kizárólagos célja, hogy a főváros információi (intézményi, szociális, kulturális, gazdasági, céges) információk a lehető legegyszerűbben, és leggyorsabban jussanak el a lakossághoz.

Bag-Band Autósiskola

Bag-Band Autósiskola

TANULJON A BAG-BAND BT-NÉL, NEM FOG CSALÓDNI! Sok éves oktatói tapasztalattal rendelkezünk, hiszen 1991 -tól foglalkozunk gépjárművezető-képzéssel. Cégünk 1993-as megalakulása óta jelentős minőségi fejlődésen ment keresztül. Saját rutinpályával rendelkezünk, számítógépekkel felszerelt tanteremben történik az elméleti oktatás, államilag elismert akkreditált oktatási intézményként működünk. Jogosítványt kismotorra, (M) nagymotorra (A) és személygépkocsira (B) lehet nálunk szerezni. Cégünk dinamikusan fejlődik, jelenleg 10 türelmes, tapasztalt oktató dolgozik csapatunkban. A tanulók modern, klímás autókon tanulhatnak, számítógépekkel felszerelt teremben készülhetnek fel a KRESZ vizsgára. Tanulóink legnagyobb megelégedésére minden rutin vizsgát, valamint a kismotoros forgalmi vizsgát is Aszódon tudjuk lebonyolítani. Különböző akciókkal és kedvezményekkel állunk az ügyfeleink rendelkezésére. Mi a szó klasszikus értelmében szolgáltatunk. Tanulóinkat a lehetőség szerint megkíméljük az órákra történő utazástól. A vezetési órák időpontjait a Tanulóink szabadidejéhez igazítjuk. Rugalmasan alakítjuk a képzés időtartamát a Tanulók egyéni igényei szerint. A TANULÓNAK NÁLUNK ELSŐBBSÉGE V

Bénye Delta Autósiskola

Bénye Delta Autósiskola

Delta Autósiskola- járművezető oktatás, jogosítvány, jogsi Helyszín: Bényei Általános Iskola Jelentkezés és felvilágosítás: Erdős László 30/962-7771 Elméleti oktató: Magyar József Gyakorlati oktatók: Erdős László, ifj. Erdős László Központi irodánk:2225. Üllő, Kossuth Lajos utca 46.Tel/Fax: 29 / 322-422 Autósiskolánk 1999-ben kezdte meg működését Üllőn, majd vonzáskörzetében. Tapasztalt kollegáinknak, magas fokú elméleti képzésünknek, technikailag magas színvonalú előadótermünknek és fiatal járműparkunknak köszönhetően 2003-ban megkaptuk az intézményi akreditációt. Alapvető célunk az egyre magasabb színvonalú munka végzése, ennek érdekében folyamatosan fejlesztettük a minőségbiztosítási rendszerünket, és 2005-ben megkaptuk az ISO 9001 minőségbiztosítási tanúsítványt. Nálunk korrekt árral, empatikus oktatással találkozhatnak a tanulóink, alkalmazkodunk az igényeikhez. Erdős László iskolavezető Szolgáltatásaink: 1. Tankönyv vásárlási és kölcsönzési lehetőség. 2. Korlátlan idejű gyakorlási lehetőség iskolánk számítógépein, a Közlekedési Felügyelet vizsgaprogramjával.

Biatorbágy Lovas  Autós-Motoros Iskola

Biatorbágy Lovas Autós-Motoros Iskola

Lovas Miklós Magán Autós-Motoros Iskola Bp.XI.ker.Bartók Béla út 152/c Jogosítvány, B,A,A1,és M kategóriákban. Tanfolyamaimat korrekt áron hirdetem, ami mögött az árnak megfelelő szolgáltatás áll. Számos kedvezménnyel, rugalmas részletfizetési lehetőséggel igyekszem megkönnyíteni a jogosítvány megszerzését. Célom, hogy minden tanuló a legmagasabb színvonalon sajátítsa el a vezetés alapjait, majd jogosítvánnyal a kezében kulturáltan és biztonságosan vezessen. Az oktatás színvonalát bizonyítja a vizsgák eredményessége, ami az NKH honlapján is megtekinthető. Részleteket nézze meg a www.lovasautosiskola.hu oldalon.

Biatorbágy Tarziciusz Autósiskola

Biatorbágy Tarziciusz Autósiskola

Biatorbágy TARZICIUSZ Gépjárművezető Oktató Kft.: Cím: 2051. Biatorbágy, Szabadság utca 96. Iskolavezető: Szikora Árpád Mobil: 06-20-9256-219, 06-20-9167-030 Tel/Fax: 06-23-312-750 Email: info@tarziciusz.hu Rólunk: A Tarziciusz Autósiskola 1996 óta működik Biatorbágyon, a Szabadság utca 96. szám alatt. Az iskolavezető Szikora Árpád, 34 éve dolgozik az oktatói pályán. 2003. augusztus 22-én akkreditáltattuk az autósiskolát. Autósiskolánk 24 fő befogadó képességű saját teremmel, az elméleti oktatáshoz videóval, televízióval és vetíthetőképanyaggal (hanganyaggal) rendelkezik, és MINDEN KATEGÓRIÁBAN SZÁMÍTÓGÉPES GYAKORLÁSI LEHETŐSÉGet biztosít. Az iskola három fő állású oktatóval, új, klimatizált gépjárművekkel dolgozik (Toyota Corolla, Toyota Yaris). A motorkerékpár oktatást minden kategóriában, szintén új típusú motorkerékpárokkal oktatjuk. A C és C+E kategóriákat saját tulajdonban lévő tehergépjárművel és tandempótkocsival végezzük. Autósiskolánkban éves szinten több száz tanuló szerez jogosítványt, különböző kategóriákban. Önt is sok szeretettel várjuk iskolánkban. Oktatott kategóriáink: M, A1, A korlátozott, A kétéves A1-gyel, A korlátozott A1-gyel, A, B, C, C+E

Budakeszi-Ábc Autósiskola

Budakeszi-Ábc Autósiskola

Elérhetőség: Bármely időben 06-30-933-58-85 mobiltelef onon. E-mail: abc.autosiskola@t-onli n e.hu vagy marika-neni@freemail.hu Valamint (nyitvatartási időben): 4 Budakeszi Művelődési Központban 4 Tárnok Művelődési Házban 4 Zsámbék Művelődési Házban

Budaörs Mazsola-Tanoda

Budaörs Mazsola-Tanoda

Nálunk mindent egy helyen tanulhatsz meg Budaörsön!

Hirdetés
Cegléd Hexa-Coop Autósiskola

Cegléd Hexa-Coop Autósiskola

Cegléd Hexa-Coop Autósiskola-- járművezető oktatás, jogosítvány, jogsi: Cím: 2700 Cegléd, Selyem u. 5. Nyitvatartás: Hétfő - Péntek: 08.00 - 16.00 Telefon/Fax: 06-53/312-983 Mobiltelefon: 06-30-967-5854 E-mail: suli@inext.hu Oktatási ágazat vezető, irodavezető: Hörömpő Éva 06-30-749-1274 Iskolavezető: Halm i Ferenc 06-20-969-3901 A Hexa-Coop Szövetkezet Autósiskola alakulása óta kiemelkedően fontosnak tartja, hogy a tanulói nyugodt, barátságos környezetben készüljenek fel a jogosítvány megszerzésére és a forgalomban történő biztonságos közlekedésre. A belvárosban kialakított irodánkban számítógépes nyilvántartást alkalmazunk, mely biztosítja az ügyfelek gyors és pontos kiszolgálását. Tantermünk a legújabb oktatási segédeszközökkel (számítógépek, motoros szimulátor) biztosítjuk a szükséges ismeretek sokoldalú elsajátításának lehetőségét. Amiért érdemes bennünket választani: - Cegléden a legkedvezőbb árak - Jó megközelíthetőség (városközpontban) - Barátságos környezet - Számítógépes gyakorlási lehetőség - Részletfizetési lehetőség - Jól felszerelt gépjárműpark

Cegléd Soós és Farsang

Cegléd Soós és Farsang

Tanuljon nálunk vezetni! Jogosítvány minden kategóriában, szaktanfolyamok cegléden. Soós és Farsang Autósiskola Következő kategóriákban indítunk tanfolyamot: - Segédmotoros kerékpár (Moped) - Motorkerékpár 11kW (A1 kategória) - Motorkerékpár 25kW-ig (Akorl kategória.) - Motorkerékpár korlátozás nélküli (A kategória) - Személygépkocsi (B kategória) - Tehergépkocsi (C kategória) - Nehézpótkocsi (C+E kategória) - Autóbusz (D kategória) - Mezőgazdasági vontató (T kategória) Ha részletesebben szeretne tájékozódni az egyes kategóriák feltételeiről, akkor kérje személyre szabott ajánlatunkat az Ajánlatkérés menüpontban. Szaktanfolyam - Belföldi árufuvarozó (autómentő) - Nemzetközi árufuvarozó - Belföldi autóbuszvezetői - Nemzetközi autóbuszvezetői Gépkezelő - Könnyűgépkezelői (OKJ is) - Nehézgépkezelői (OKJ is) Ha részletesebben szeretne tájékozódni, akkor hívja Soós Dénest a 20/9311-320-as telefonszámon. Nem csak Ceglédről, hanem a környező településekről ( Abony, Albertirsa, Ceglédbercel, Nagykáta, Nagykőrös, Nyársapát, csemő, Dánszentmiklós, Hantháza Lajosmizse, Mikebuda, Monor, Pilis, Pusztavacs, Tápiószele, Tápiószőlős, Törtel, Újszász, Zagyvarékas ) is várjuk a hallgatókat, a

Dunaharaszti Partner

Dunaharaszti Partner

Dunaharaszti,jogosítvány,vezetés,oktatás :Telefon 06 20 977 8404 06 70 203 3896 Tel/Fax: 06 24 441 464 E-mail partnerjogsi@gmail.com Pes t megye, Dunaharaszti Fő u.99 Következő tanfolyam indulás: M, A1, Akorl., A, B kategória: C kategória: CE kategória: D kategória: Szaktanfolyamok Belföldi árufuvarozó, Belföldi személyszállító, Nemzetközi árufuvarozói (TIR), Nemzetközi személyszállító (TIR), Belföldi árufuvarozó (vállalkozó), Nemzetközi árufuvarozó (vállalkozó), TAXI vezető és vállalkozó, ADR, Könnyűgépkezelő, Nehézgépkezelő

Dunaharaszti Szalay Autósiskola

Dunaharaszti Szalay Autósiskola

Az iskola központi oktatóterme és ügyfélfogadó irodája Szigetszentmiklós Szent Miklós u.18/B 12-es garázs Ezen kívül vannak kihelyezett tanfolyamaink: -Dunaharaszti II. Rákóczi Ferenc Ált. Iskolában -Alsónémedi Széchenyi István Általános Iskolában Ha tájékoztatónk felkelti érdeklődését, várjuk jelentkezését, türelmes oktatóinkkal.

Dunakeszi Dakar autósiskola

Dunakeszi Dakar autósiskola

Dakar autósiskola - Dunakeszi, Fót, Vác - járművezető oktatás, jogosítvány, jogsi * Egyéni elméleti oktatás * Gyakorlati oktatásnál házhoz megyünk * Munkaidőn túl és hétvégén is oktatunk, felár nélkül! * Vállalt kategóriák: "A", "A1", "Akorl", "M" és "B" * Oktatás manuális és automata váltós autóval * Jogosítvánnyal rendelkezőknek gyakorlati oktatás

Dunakeszi Farkas Autósiskola

Dunakeszi Farkas Autósiskola

Farkas Autósiskola- járművezető oktatás, jogosítvány, jogsi Dunakeszi Bárdos Lajos Általános Iskola Iskola sétány 18. Szolgáltatások: Elméleti képzés helyben Gyakorlati órák kezdete és vége az Ön által kért helyen Részletfizetés Diákkedvezmény Jogosítvánnyal rendelkezők részére gyakorlási lehetőség Munkaidőn túli és hétvégi képzés Áraink "B" kategória: Elméleti oktatás: Gyakorlati oktatás:(30óra vezetés) Vizsgadíjak: 3.760 Ft elméleti vizsgadíj 3.080 Ft járműkezelési vizsgadíj 3.660 Ft forgalmi vizsgadíj 4.300 Ft eü. vizsgadíj (ha felmentése van akkor nem kell) Orvosi alkalmassági 6.000 Ft "T"kategória: Elméleti oktatás: 40.000 Ft Gyakorlati oktatás: 80.000 Ft (25óra vezetés) Vizsgadíjak: Elméleti vizsga kresz: 2.300 Ft Munkavédelem: 2.300 Ft Rutin vizsga: 1.600 Ft Bü.vizsga: 1.600 Ft Forgalmi vizsga: 1.600 Ft Eü.vizsga: 4.300 Ft (ha felmentése van akkor nem kell Tel: 06/30 9944-113 Mobil: 06/20 254-3553 Fax: 06/27 332-672 E-mail: farkas08@vnet.hu

Ecseren Gyarmati-Tanoda

Ecseren Gyarmati-Tanoda

Gyömrő Gyarmati-Tanoda Autósiskola- járművezető oktatás, jogosítvány, jogsi Elérhetőségeink 06-70-206-9202 Kiss Zoltán (oktató Ecseren) Cím: 2230 Gyömrő, Bercsényi utca 9/a Telefon: 06-29-332-390 /18 óra után/ Egész nap: * 06-30-9621-816 Gyarmati György (iskolavezető, oktató Gyömrőn) * 06-20-243-77-67 Kedei Attila (oktató Gyömrőn) * 06-30-254-0626 Dankos Antal (oktató Üllőn) * 06-70-206-9202 Kiss Zoltán (oktató Ecseren) 06-30-9681-763 Bolyhos Lajos (oktató Péterin) A Gyarmati Tanoda Autós-Motoros Iskola Kft. Autó, minden motoros, és moped kategóriákban vezetési tanfolyamokat szervez, és vizsgákat bonyolít folyamatosan, több településen Pest megyében. Telefonszámunk: 06-30-9621-816 Egyedülálló szolgáltatásokkal, elsőként a Gyarmati Tanodánál! Szolgáltatásaink: * Elmélethez vöröskeresztes tanfolyam is * Kizárólagos Tanulóbiztosítás AJÁNDÉKBA * "Gyarmati" tematika * Hitelfelvételi lehetőség * Kamatmentes részlet * Ingyen CD, Tankönyv kölcsönzés * 1 éves autók választéka * Korszerű Kawasakik, Piaggio Hexagon, Yamaha-k motorozása * Korrekt, akciós árak * Időt, utazást spóroló saját rutin- és vizsgapályán plusz gya

Érd Bilig Autósiskola

Érd Bilig Autósiskola

Bilig Autós Iskola Érd, Bagoly u. 118. Telefon/Fax: 06-23-361-013 Rotunda Üzletház Érd, Budai út 22. Tel:06-23-364-999 Ügyfélfogadás: Hétfőtől csütörtökig: 12-17 óráig. Pénteken: 12-16 óráig. Kategóriás képzések 1990 óta foglalkozunk gépjárművezető képzéssel. Az eltelt idő óta, az ezredfordulóra Érd és vonzáskörzete meghatározó járművezető-képző cégévé váltunk. Oktatóink többéves, kiváló szakmai tapasztalattal és türelemmel rendelkeznek. Autósiskolánk Pest megyében a legjobbak közé tartozik! Saját tulajdonban lévő tantermekkel és tanpályával rendelkezünk! Tanulóinknak mindent egy helyen tudunk biztosítani. A gyakorlati-, műszaki-, és elsősegély tanfolyam illetve vizsga helyben történik. 1994-óta szervezünk egyéb közlekedési tanfolyamokat és vizsgákat a Nemzeti Közlekedési Hatóság keretein belül. Az elmúlt 14-15 évben kialakított szakmai kapcsolatainknak köszönhetően rendelkezünk mindazokkal a szabályzatokkal, tantervekkel, fontos információval, amelyek nélkül hatósági vizsgáztatási tevékenységünk lehetetlen lenne. 2007. novemberétől már nem csak programjaink, de cégünk is akkreditált, miután megkaptuk az Inézmény-Akkreditációs Tanúsítványt a Felnőttképzési Akkreditáló Testülettől. 2008-ban megnyertük a a gazdasági miniszter hatáskörébe tartozó közlekedési szakképesítésekhez kapcsolódó szakmai és vizsgaszervezésre történő jogosultság elnyerésére címmel közzétett

Tuti menü