Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Nográd megye Autósiskola képes leírás - Autósiskola.tlap.hu
részletek »

Nográd megye Autósiskola - Autósiskola.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: autosiskola.tlap.hu » Nográd megye Autósiskola
Keresés
Találatok száma - 3 db
Balassagyarmat Centrum autósiskola

Balassagyarmat Centrum autósiskola

Balassagyarmat Centrum autósiskola: Balassagyarmat Teleki u.4.

Salgótarján Autótempó

Salgótarján Autótempó

ELŐJELENTKEZÉS! Akár 12 havi kamatmentes részlet! Részletek>> Tanterem Tanterem Hogyan szerezd vissza önbizalmad? Ismeretfelújító elméleti és gyakorlati AUTÓS TRÉNING jogosítvánnyal igen, de kellő vezetési gyakorlattal nem rendelkezők részére! Részletek>> Tanulóink mondták: Szuper jó vezetni, csak egy kicsit hamarabb kellett volna. Mindenkinek ajánlom a sulit, kár lenne kihagyni. Még egyszer köszi! Sok sikert! Kellnerné Horváth Zsuzsanna Bátonyterenye Az oktatással nagyon meg voltam elégedve. Az előírt kötelező óraszámot nagyon kevésnek tartom. Bakonszeginé Varga Julianna Salgótarján Magas szintű oktatásban részesítettek, alaposan felkészítettek. Kispál Nikoletta Bátonyterenye Mindennel meg voltam elégedve. Nagyon köszönöm a remek oktatást, a rengeteg türelmet. Nádasdiné Hajduk Gabriella Salgótarján Mindenkinek javaslom ezt az iskolát. Keszi-Petik András Salgótarján Szereted a pénzt? Részletek >> A kérdés soha nem az, hogy valami mennyibe kerül, hanem mindig az, hogy mennyit ér. Miért mennél oda, ahol nem kapod meg a lehető legtöbbet? Életed nagy eseménye a személygépkocsi vezetésének elsajátítása. A megbízható képzőszerv kiválasztása nagy körültekintést, alapos tájékozódást igényel az autósiskolák sokaságának útvesztőjében. Jó választás esetén akár több ezer forintot is megtakaríthatsz, egy csomó stressztől kímélheted meg magad, végül pedig kellemes emlékekkel távozhatsz és szívesen gondolsz vissza tanulóvezetői korszakodra. Úgy gondolom, hogy most vagy a közeljövőben szeretnél Te is belevágni a jogosítványért vívott kemény, sokszor izzadtságcseppektől sem mentes küzdelembe, hiszen ha nem így lenne nem olvasnád ezeket a sorokat. Engedd meg, hogy röviden tájékoztassalak arról, hogy mi az amit nyújtani tudunk Neked, amire azt mondod, hogy "ez kell nekem". Díjtalanul használatba veheted a "Közlekedési ismeretek TUDÁSBÁZIS"-t, mely a "B" kategóriával kapcsolatos tudnivalókat tartalmazza. Ez az értékes tananyag megspórolja Neked a tankönyv árát. Az egyes témákhoz kapcsolódó filmek pedig még szemléletesebbé és érthetőbbé teszik számodra a megtanulandókat. Díjtalanul otthonodba visszük az elméleti foglalkozásokat. Járj otthon tanfolyamra! Egyedülálló módon - extra szolgáltatásként - szintén díjtalanul teszünk elérhetővé számodra egy olyan videót amely egy teljes "B" kategóriás elméleti tanfolyam anyagát öleli fel. A felvétel valóságos foglalkozásokon készült, tehát egyszeri és megismételhetetlen. Így otthon a számítógéped előtt 423 percben (7 óra) újra és újra megnézheted azokat a számodra még nem egészen világos közlekedési szituációk, fogalmak stb. magyarázatát, melyek hozzásegítenek a jobb megértéshez. A videó három nagy témakörre van bontva (kresz, járművezetés elmélete, szerkezeti és üzemeltetési ismeretek), összesen 64 témából áll, így bármelyik témakörön belül ki tudod választani a téged érdeklő témát. Ha bele szeretnél nézni a videóba, az "Útvonal típusát jelző táblák" című téma megtekintéséhez kérlek kattints az alábbi "PLAY" gombra! A videót teljes egészében zárt oldalo

V.ATI

V.ATI

Itt kultúrált környezetben, színvonalas órákat látogathatsz. A folyamatos fejlesztésnek köszönhetoen a legkülönbözobb korszerű oktatási segédeszközökkel igyekszünk növelni a képzés színvonalát. Tanulásodat projektorral, írásvetítő-fóliákkal és szemlélető fali táblákkal tesszük könnyebbé és színesebbé. A 2004. szepteberében bevezetett számítógépes vizsgáztatásra felkészülve tantermünket felszereltük 15 számítógépes munkaállomással, amin tanulóink a vizsgán is használt programmal gyakorolhatnak.

Tuti menü