Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Komárom megye Autósiskola képes leírás - Autósiskola.tlap.hu
részletek »

Komárom megye Autósiskola - Autósiskola.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: autosiskola.tlap.hu » Komárom megye Autósiskola
Keresés
Találatok száma - 4 db
Tata-Kadét Autósiskola

Tata-Kadét Autósiskola

G.P. System Oktató, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. 2890 Tata, Új út 3. Képzési engedély száma: 85/1/2006 Akkreditációs lajstromszám: AL-1076 Nyilvántartási szám: 11-0062-04 Gerencsér István: 06/30 95 68-344 Pethő Csaba: 06/ 20 94 40-941 Ügyfélfogadás: Hétfő-Péntek 08.00-16.00 Tata, Új út 3. e-mail: info@kadet.hu Kadét Autósiskola Az iskolát 2002-ben alapította a GP. System Kft, melynek egyik fő tevékenysége az oktatásszervezés. Autósiskolánk 2005-től akkreditált felnőttképzési intézmény. Gyorsaság Havi rendszerességgel indítunk tanfolyamokat, melyek időtartama kb. 3 hét. A gyakorlati oktatásnál maximálisan alkalmazkodunk a tanulók időbeosztásához, munkarendjéhez. Az Ön jelentkezését követően a lehető legrövidebb idő alatt megszervezzük az Ön képzését és vizsgáztatását. Hétvégi oktatást is vállalunk! Kedvezmények Tanulóink részére a következő kedvezményeket biztosítjuk: - tankönyv és tesztkönyv használat - oktató CD-k, számítógép használat - ingyenes korrepetálás - csoportos kedvezmé

Tatabánya-Doktor Sofőr

Tatabánya-Doktor Sofőr

Szeretnél jogosítványt szerezni? Szeretnél olcsón, gyorsan igazi tudást kapni a pénzedért? Mindezt nyugodt, baráti légkörben, ahol TE vagy a középpontban? A Doktor Sofőr Autósiskola ezt mind garantálja! Tatabánya, Mártírok út 81/B (SZÜV mellett) Kedd, 19-20 óra Tel.: 20/3538736

Tatabánya-Felícia Autóiskola

Tatabánya-Felícia Autóiskola

Felícia Autós-Motoros Magániskola Tatabánya 2800 Tatabánya Réti út 146. Telefon: 30/9376-419; 30/3348-750; 34/304-651 A gyakorlati oktatás új, korszerű, akár légkondícionált autókkal (3 darab Opel Corsa) történik. Az elméleti oktatás a saját dózsakerti tantermünkben kellemes környezetben folyik. Ahol a képzést a kornak megfelelő technikai eszközökkel támogatjuk. (számítógép, kivetítő, tanulást segítő szoftverek, a Közlekedési Felügyelet álltal használt vizsgaprogram) Tantermünk teljes technikai eszköztárával egyéb oktatási célokra is bérelhető. (max. 16 főig)

Tatabánya-Vörös Autósiskola

Tatabánya-Vörös Autósiskola

iskolavezető: Vörös Lajos : email: voros.lajos@chello.hu, info@vorosautosiskola.hu telefon: 06-20/9315-230 cím: 2800, Tatabánya, Sárberki LTP. 216. Fsz. 1. A Vörös autósiskola 1997-es alakulása óta, kiemelkedöen fontosnak tartja a jogosítvány megszerzése mellett, hogy a tanulóink felkészítése nyugodt, barátságos környezetben, türelmes és tapasztalt oktatókkal történjen. Oktatóink alapos elméleti, gyakorlati, és pszihológiai ismeretekkel rendelkeznek. A tanulóink többsége, nem csak hirdetéseink alapján választják iskolánkat, hanem a megelégedett régi tanulóink ajánlására keresik fel képzöszervünket. Autósiskolánk kifejezetten "B." személygépkocsi vezetöi képzésre specializálódott, ennek megfelelöen a legmodernebb oktatói segédeszközökkel rendelkezünk. Többfajta számítógépes oktató programok, speciális vizsga programok, projektorok...stb

Tuti menü