Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Jász-Nagykun-Szolnok megye képes leírás - Autósiskola.tlap.hu
részletek »

Jász-Nagykun-Szolnok megye - Autósiskola.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: autosiskola.tlap.hu » Jász-Nagykun-Szolnok megye
Keresés
Találatok száma - 5 db
Szolnok-Coltan Kft.

Szolnok-Coltan Kft.

A vezetés iskolája... Szolnok, Városmajor út 76. földszint (Tallinn városrész-Vosztok-toronyház) Tel.: 06(20)298-2108 Hiszünk abban és meggyőződésünk, hogy életünk egyik legfonto- sabb döntései közé tartozik, hogy melyik autósiskolánál szerezzük meg jogosítványunkat. Mert az ott megszerzett rutin adja meg az alapját annak, hogy a későbbiekben biztonságosan, magabiztos tudással vehessünk részt a forgalomban, ahol nemcsak saját életünk, autónk épsége van a kezünkben, hanem utasainké és autóstársainké is. Mindenképp el kell gondolkodnunk azon, hogy a közlekedési baleseteket nem csak túlzott magabiztossággal bíró 'öreg rókák' okozzák, hanem a nem kellően felkészített kezdő vezetők is, mert a bizonytalanság, tétovázás egy-egy forgalmi szituáció helytelen megitétélése, a hiányos tudás is vezethet rossz döntések meghozatalához...stb.

Szolnok-Start Autósiskola

Szolnok-Start Autósiskola

Akar jogosítvány nélkül vezetni? Nálunk megteheti !!! Tisztelettel köszöntöm Önt a START AUTÓSISKOLA honlapján. Pljesovszki Ilona vagyok, az autósiskola tulajdonosa valamint iskolavezetője és az egyik gyakorlati szakoktatója. Már 16 éve oktatok és 13 éve van saját iskolám. Röviden, a teljesség igénye nélkül mindent megtudhat az autósiskoláról és a tanfolyamokról a bal oldalon található menüpontok alatt. Amennyiben megnyertük tetszését jelentkezését megteheti elektronikus úton is. Az így jelentkezők tanfolyamonként sorsoláson vesznek részt. A nyertes nevét az első Kresz foglalkozáson tesszük közzé, akinek a nyereménye 2 gyakorlati óra. Bármi kérdés merül fel Önben, hívjon a fenti telefonszámon. Tel:20/9322-090

Szolnok-Szakali Autósiskola

Szolnok-Szakali Autósiskola

Az ügyfélfogadás helye: Szolnok Balázs B. út 7. Csütörtök 12.00-tól 13.30-ig Telefon: (56) 423-182 Mobil: 06-20-9769-362 Általános információk a személygépkocsi-vezetői engedély használatához * "B" kategóriás jogosítvány * 3500 kg-ot meg nem haladó megengedett együttes tömegű gépjármű * Szállítható személyek száma max. 9 fő * könnyű pótkocsi (Kerti traktor, lassú jármű, mezőgazdasági vontató könnyű pótkocsival is vezethető) Beiratkozás feltételei: * Írni, olvasni tudás * 16 és fél éves korát betöltött személy kezdheti meg az elméleti oktatást * 16 és háromnegyed éves kortól tehető elméleti vizsga * 17 éves kor után gyakorlati vizsga tehető * Orvosi alkalmasság

Szolnok-Szekér-Suli

Szolnok-Szekér-Suli

Cím: 5000 Szolnok, Debreceni u. 51. Telefon / Fax: +36 56 / 410-581 Mobiltelefon: +36 30 / 255-00-73 E-mail: info@szekersuli.hu Vállalkozásomat, a "Szekér-Suli" Középiskolai Gépjárművezető-képző egyéni vállalkozást 1993. augusztus 19-én indítottam. A "Szekér-Suli" mára jól ismert és nagy hagyományokkal rendelkező autósiskola régiónkban. KEZDETEK... Oktatási tevékenységemet kezdetben középiskolás diákok gépjárművezető-képzésére alapoztam, hiszen az akkori Környezetgazdálkodási és Építőipari Műszaki Szakközépiskola tanáraként jelentős érdeklődést fedeztem fel e terület iránt a diákok körében. Majd még ebben az évben a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Közlekedési Felügyelet hajózási osztályával is felvettem a kapcsolatot, mely a mai napig eredményes, hisz sportcélú hajóvezető tanfolyamok szervezését is vállalom. A gépjárművezető-képzés kezdetben (1993-1996) személygépkocsi (B kategória) és tehergépkocsi (C kategória) vezetés ....stb.

Szolnoki Egyes Autósiskola

Szolnoki Egyes Autósiskola

Cím, telefonszám: 5000 Szolnok, Mikszáth u. 1. sz. (56) 422-975 , 06 (20) 9249-983 Ügyfélfogadás időpontja: hétfőtől - péntekig, 08-12 óráig jogosítvány, Szolnok, szolnoki autósiskola, jogsi, A kategória, motorkerékpár, A korlátozott kategória, autóvezetés, autóvezetés-oktatás, autóvezető-képzés, autóvezetői tanfolyam, B kategória, személygépkocsi, egészségügyi vizsga, elméleti oktatás, elméleti vizsga, gépjárművezető-képzés, gyakorlati oktatás, gyakorlati vizsga, jogosítvány, jogosítványhoz orvosi vizsgálat, jogosítványszerzés, kresz-tanfolyam, kresz-vizsga, légkondicionált autó, moped, mopedjogosítvány, mopedtanfolyam, motorkerékpár-jogosítvány, motoros jogosítvány, műszaki vizsga, részletfizetési lehetőség, segédmotorkerékpár-jogosítvány, segédmotorkerékpár-tanfolyam, személygépkocsi-jogosítvány, személygépkocsi-vezetési engedély, személygépkocsi-vezető képzés

Tuti menü