Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Heves megye Autósiskola képes leírás - Autósiskola.tlap.hu
részletek »

Heves megye Autósiskola - Autósiskola.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: autosiskola.tlap.hu » Heves megye Autósiskola
Keresés
Találatok száma - 9 db
Balassagyarmat-Tmobil Autósiskola

Balassagyarmat-Tmobil Autósiskola

Szeretné ha a legkedvezőbb feltételekkel szerezné meg a kívánt vezetői engedélyt? Ha a válasza igen, akkor megtalálta a megfelelő iskolát! Több évtizedes tapasztalattal, és több ezer általunk oktatott gépkocsivezető sikerei alapján várjuk Önt is hallgatóink soraiba. Tisztelettel: Simon Béla ügyvezető igazgató Balassagyarmat Kirendelts ég vezető: Benkó Károly Cím: 2660 Balassagyarmat, Teleki u. 17. Telefon: 35/300-845; 35/500-417; 20/770-6285 E-mail: e-mail küldése

Eger - Penzum Autósiskola

Eger - Penzum Autósiskola

Penzum Autósiskola, Oktató és Szervező Kft. Egerben folyamatosan indít elméleti és gyakorlati gépjárművezetői tanfolyamokat személyautó, teherautó, autóbusz kategóriákban, valamint további területeken képzések szervezésével és oktatásával foglalkozik. Területi illetékességünk Heves és Borsod megyére is kiterjed.

Eger-Agria Autósiskola

Eger-Agria Autósiskola

Agria Stúdió Kft. - Agria Autósiskola Cím: 3300 Eger, Hadnagy út 6. Telefon: 36/322 670, 30/9855 263, 20/506-9293 E-Mail: info@agriaautosiskola.hu http://www.agr iaautosiskola.hu Nyilvántartási szám: 10-0115-05 Akkreditációs lajstromszám: 1794 Adószám: 13725088-1-10

Eger-Baranyi Autósiskola

Eger-Baranyi Autósiskola

A "B"-kategóriás jogosítvány megszerzéséhez szükséges felkészítő autóvezetés tanfolyamok szervezését és teljes körű jogsi ügyintézését végezzük. Tanfolyamaink kis létszámúak. Szolid árakkal, korrekt oktatókkal várjuk szeretettel leendő tanulóinkat.

Eger-Vladár Autósiskola

Eger-Vladár Autósiskola

Vladár Autósiskola Eger Elérhetőségek: Levelezési cím: 3300 Eger, Mátyás király u. 43. Telefonszám: 06/(36) 413-698; 06/(20) 3142-152 Faxszám: 06/(36) 413-698 Ügyfélfogadás helye: 3300 Eger, Mátyás király u. 43. Cégünk 1998 óta működik. Az eltelt évek alatt folyamatosan növekedett. A folyamatos fejlesztés, a korrekt piaci magatartásunk és a jó minőségre való törekvésünknek köszönhetően ma városunk ismert és elismert akkreditált autósiskolája vagyunk. Mindent megteszünk azért, hogy jó hírünk, és a hozzánk fordulók megelégedettsége tovább növekedjen. Gépjárművezető-képzésben meglévő szaktudásunkkal és tapasztalatainkkal szeretnénk hozzájárulni országunk társadalmi és gazdasági haladásához oly módon, hogy segítjük az Embereket személyes fejlődésükben és abban, hogy a közlekedési magatartásukat képesek legyenek hatékonyabbá, sikeresebbé balesetmentessé és egyben emberibbé tenni...stb.

Gyöngyös - GL-SPRINT Autósiskola

Gyöngyös - GL-SPRINT Autósiskola

A GL-SPRINT Oktató, Fuvarozó, Kereskedelmi és Szolgáltató Korlátolt Felelősségű Társaság 2007. október 26-án jött létre. Fő profilunk a járművezető képzés, de emellett más hasonló autósiskoláktól eltérően foglalkozunk a már jogosítvánnyal rendelkezők elméleti és gyakorlati továbbképzésével. A vállalkozás fő profilját a saját tulajdonú 12 tonna teherbírású teherautóval való belföldi és nemzetközi fuvarozás egészíti ki. Célunk ?M?, ?A1? Akorl, ?A?, ?B?, ?C?, ?C E?, ?D1? kategóriás járművezető képzés oktatása és a vezetői engedély megszerzéséhez szükséges elméleti és gyakorlati vizsgákra való felkészítés. Tantermeinkben korszerű oktatási segédeszközök (pl.: számítógép, DVD, oktatótáblák, projektor) biztosítja a szükséges ismeretek sokoldalú elsajátításának lehetőségét. Foglalkozásaink helyszínei könnyen megközelíthetők. Az éjszakai vezetés valós tantervi kivitelezhetősége érdekében a hazajutást biztosítjuk. Az országúti vezetés hossza meghaladja a 200 km-t és autópályát is magába foglal. Minden típusú képzésünk házi vizsga jellegű felméréssel zárul.

Gyöngyös-Daru autósiskola

Gyöngyös-Daru autósiskola

A Daru Autósiskola az elmúlt 10 évben Heves, Gyöngyös és Eger térségében folyamatosan magas színvonalú oktatási szolgáltatás nyújtásával a térség meghatározó gépjárművezető-képző centrumává vált. Hunyadi u. Heves Heves Magyarország Mobiltelefon: 06203142140

Gyöngyös-Mandarin Autósikola

Gyöngyös-Mandarin Autósikola

Tisztelt leendő gépjárművezetők! Engedjék meg, hogy bemutassam a Mandarin Autósiskolát, mely Gyöngyösön a Kossuth L. u. 3 alatt az udvarban található! Telefonszámunk: 37/311-567 mandarinautosiskola.bt@che llo.huAz email cím védve van a spam botoktól, a megtekintéséhez a JavaScript bekapcsolása szükséges Iskolánk 1993 decemberében alakult. Az Opellel sikerült kapcsolatot teremteni, és valami gyümölcsnevet kerestünk. A narancsot a politikusok használták, a banánt unják, a fügét mutatják, maradt a mandarin, ami régi kínai méltóságot is takar. Bartók Béla megírta a Csodálatos Mandarint ami sajnos nem rólunk szól, de reméljük iskolánknál Ön is csodálatosan érzi magát. Alaptevékenységünk a B kategóriás gépjárművezető képzés. Állandó munkatársaink szakmai színvonala és a tevékenységünk sok rétegűsége miatt, külső munkatársaink szakmai tudása és hozzáállása ad garanciát munkánkhoz. A minőségi munkát elősegíti modern számítógépes tantermünk és a korszerű gépkocsiparkunk, melyet nagy gyakorlattal, és felkészültséggel rendelkező szakoktatók irányítanak. Iskolánk mellett szól, hogy Gyöngyös város belvárosában található és oktatóink türelmesen tanítják meg a vezetéstechnika rejtelmei

Gyöngyös-Útravaló Autósiskola

Gyöngyös-Útravaló Autósiskola

ÚTRAVALÓ Autósiskola Kft. Gyöngyös. Iskolánkban moped (M), motor (A) és személygépkocsi (B) kategóriában indítunk képzést. Nyitvatartási időben korlátlan számítógépes gyakorlást biztosítunk. Szükség esetén konzultációt is szervezünk. A tanfolyamokra jelentkezni az alábbi telefonszámokon lehetséges: ÚTRAVALÓ Autósiskola Kft. 3200 Gyöngyös, Alkotmány út 18. Tel.:/Fax.: +36 37 788 753 mobil: +36 20 344 8507 info@utravalo.net

Tuti menü