Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Hajú-Bihar megye Autósiskola képes leírás - Autósiskola.tlap.hu
részletek »

Hajú-Bihar megye Autósiskola - Autósiskola.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: autosiskola.tlap.hu » Hajú-Bihar megye Autósiskola
Keresés
Találatok száma - 9 db
 Rutin 2010 Autosiskola

Rutin 2010 Autosiskola

Jogosítványszerzés Debrecenben a Rutin2010 Autósiskolával. Látogasson el honlapunkra, ahol számos oktató közül válogathat, illetve megtekintheti változatos gépjármű parkunkat. Honlapunkon lehetőség van online Kresz-teszt kitöltésére, illetve Kresz játékra is. Iskolánkban a diákok a legfejlettebb eszközök segítségével, sok éves tapasztalattal rendelkező oktatók irányítása alatt sajátíthatják el a vezetés tudományát.

Debrecen -  Barcsa Autósiskola

Debrecen - Barcsa Autósiskola

Autósiskola Debrecen Belvárosában. Jogosítvány gyorsan, olcsón. Állandó akciók és kedvezmények. Folyamatos tanfolyamindítás. Korszerű oktatás. Regisztrálj és nyerj oldalunkon egy 30.000 Ft.- értékű KRESZ elméleti tanfolyamot. Részletek és további információk megtalálhatóak a portálunkon.

Debrecen-Alfa Autósiskola

Debrecen-Alfa Autósiskola

ALFA Autósiskola Kft. Debrecen:: B kategóriás jogosítvány megszerzése az Alfa módszerrel:: elméleti és gyakorlati oktatás, barátságos árak és szolgáltatások:: Debrecen Hajdú-Bihar 4031 Telefon: 06-52 441-090 Fax: Fax Mobiltelefon: 06/20 955-8987

Debrecen-Autómobil

Debrecen-Autómobil

Nem ígérünk ingyen Jogosítványt, elképesztő kedvezményeket, és ezer egyéb olyan kedvezményt, amelyről tudjuk, hogy nagyon jól hangzik, de megvalósíthatatlan. Csak tisztességes árakat, korrekt ügyintézést, és egy szerződést, amely az Ön számára biztosíték, számunkra pedig ez szentírás. Kulturált, felkészült oktatókat, műszakilag kifogástalan korszerű autókat és mindenekelőtt családias és barátságos légkört tudunk biztosítani. Valamint azt hogy: MEGTANÍTJUK VEZETNI! * Cím: 4026 Debrecen, Kossuth utca 29. * Telefon: (52)-340-070 * E-mail: automobil2003@invitel.hu automobil, Autósiskola , autósiskola , jogosítvány , jogsi , motoros ,

Debrecen-Berton Autósiskola

Debrecen-Berton Autósiskola

Berton Autósiskola akkreditált felnőttképzési intézmény. Képzéseink: moped, motorkerékpár, személygépkocsi, tehergépkocsi, autóbusz, nehéz pótkocsi kategóriákban. BERTON Bt., Autósiskola Ügyfélfogadó címe, tel. száma: 4024 Db., Batthyány u. 5. sz. Tel.: 455-655 06-20-252-4545

Debrecen-Czuprik Autósiskola

Debrecen-Czuprik Autósiskola

Debrecen-Czuprik Autósiskola Ügyfélszolgálat: - E-mail: info@czuprikautosiskola.hu - Telefon/Fax: (52) 432-335 - Cím, postacím: 4024 Debrecen, Piac u. 56. I. em. 5. Iskolavezető: Czuprik András - Mobil: (30) 9531-176 Eredményeink Eredményeink Hajdú-Bihar megyében jelenleg megközelítőleg 70 képző szerv működik. Éves viszonylatban a jogosítványt szerzők száma mintegy 4000-5000 fő. Ebből autósiskolánk az utóbbi években 1000-1200 tanulót oktatott (20-25 %). A megye 70 képzőszerve közül a piacon - különösen Debrecenben - mintegy 25-30 autósiskola tölt be meghatározó szerepet. A rangsorban cégünk a 3-5 legnagyobb közé tartozik. Iskolánk kimagasló eredményeket az elméleti képzésben ért el, itt vizsgaátlagunk 70-80%, ugyanakkor a gyakorlati vizsgaátlagunk (60-65%) is meghaladja a megyei átlagot. Minőségirányítás és Akkreditáció A Czuprik és Társa '96 Kft. a közúti járművezető képzés területén minőségirányítási rendszert vezetett be és alkalmaz, mely megfelel az MSZ EN ISO 9001:2001 szabv

Euró Autósiskola Debrecen

Euró Autósiskola Debrecen

Euró Autósiskola Debrecen. - Kismotoros tanfolyamok - Nagy motoros tanfolyamok - Személygépkocsi vezetői tanfolyamok - Közúti elsősegélynyújtó tanfolyamok - Korrepetálás már jogosítvánnyal rendelkezők számára A, A1, A2, B ,C ,D ,E kategóriás képzések Debrecen, Hajdúböszörmény, Vámospércs, Hajdúszoboszló és Hajdú Bihar megye szinte összes nagyobb településén is. Jogosítvány, jogsi egy megbízható olcsó autósiskolától. Képzések egyedülálló módon nem csak hétköznap, hanem hétvégén is. Időpont egyeztetés a 0630/3919940 -es telefonszámon.

Focus autós-motoros iskola

Focus autós-motoros iskola

Kiss István vagyok, a debreceni Focus Autós- Motoros Iskola vezetője, és tulajdonosa. 2002-óta foglalkozom gépjárművezetők oktatásával. A szakoktatói tanfolyam elvégzése után több autósiskolának is végeztem gyakorlati képzést, eleinte csak személygépkocsit vezetők részére. A többszakos oktatói végzettségeim jobb kiaknázása végett, azonban hamarosan elkezdtem KRESZ órákat tartani, melynek része a műszaki oktatás. Már akkoriban a ma is használatos elméleti oktatás korszerű technikai eszközeit alkalmaztam a foglalkozások során. Mivel gyermekkorom óta szenvedélyem a motorozás, 2006-tól kezdve aktívan részt veszek a debreceni, és a környező településeken élők motoros képzésében is. Célom, egy olyan autós- motoros iskola létrehozása, ahol fiatalos lendülettel, de minden korosztályhoz maximálisan alkalmazkodva tudok képzési lehetőséget biztosítani, rejtett költségek nélkül, nem csak Debrecenben, hanem Hajdú- Bihar megye legtöbb településén. Emellett legfőbb törekvésem, hogy elégedetten, a nagybetűs Közelekedésre felkészülten, és nem utolsósorban vezetői engedéllyel a kézben távozhassanak a Tanítványok.

Hajdúböszörmény-Andorkó

Hajdúböszörmény-Andorkó

Több mint 20 éves tapasztalat a járművezető képzésben. Ellentétben a manapság bevált gyakorlattal, nem dolgozunk alvállalkozókkal (kivétel a B kat egóriás képzés gyakorlati része), napi kapcsolatban vagyunk ügyfeleinkkel az érdeklődés pillanatától kezdve a vizsgaigazolás átadásáig. Kitűnő infrastruktúra: a Hajdúböszörményi lakosok számára nem jelent problémát irodánk és elméleti tantermünk felkeresése. Nagyon fontos megemlíteni, hogy számos kategória gyakorlati ( járműkezelés) oktatása Hajdúböszörményben is folyik, a helyi lakosoknak nem kell idöt és föleg pénzt pocsékolni felesleges debreceni utazásra.

Tuti menü