Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Csongrád megye Autósiskola képes leírás - Autósiskola.tlap.hu
részletek »

Csongrád megye Autósiskola - Autósiskola.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: autosiskola.tlap.hu » Csongrád megye Autósiskola
Keresés
Találatok száma - 9 db
Ati-Császárné Kft Autósiskola

Ati-Császárné Kft Autósiskola

Autósiskolánkba Akcióval és a legmagasabb felszereltséggel várjuk Szegeden már 2 helyen is! Foglalkozunk Moped, Motor, Személygépkocsi, Tehergépkocsi, Nehézpótkocsi, ADR, Autógázbiztonsági, Árufuvarozó GKI, Buszos személyszállító GKI, Emelőgép-kezelői, EU-konform árufuvarozó vállalkozói, EU-konform autóbuszos személyszállító vállalkozói, Földmunkagép-kezelői, Gépkezelői, Mezőgazdasági vegyszerszállítói, Személygépkocsis személyszállítói, Targonca-kezelői, Tachográf-kezelői, Taxi-vezetői, Taxi vállalkozói, Töltőállomás kezelői, Tűzvédelmi szakvizsga ('AB', 'Hegesztő, 'PB', 'Üzemanyagtöltő'), Undortkeltő anyagok belföldi szállítói tanfolyamokkal és vizsgákkal. Mozgássérült oktatás, Automataváltós autón oktatás, Autó-szimulátor, Motor-szimulátor, Részeg-szimulátor és Érintőképernyős számítógépen gyakorlás.

Szeged-Bodó Autósiskola

Szeged-Bodó Autósiskola

Ügyfélfogadó: 6722 Szeged, Mikszáth Kálmán utca 18. Telefon/fax: (62)425-083 Ügyfélfogadás: hétfő-csütörtökig: 10.00-12.00 óráig és 13.00-17.00 óráig pénteken: 10.00-12.00 óráig és 13.00-15.00 óráig Iskolavezető fogadóórája: minden kedden 10.00-11.00 óráig

Szeged-Jakab Autósiskola

Szeged-Jakab Autósiskola

1997 óta végzett munkánk, tapasztalataink jelentik a garanciát arra, hogy mellettünk döntesz. Hallgatóink többsége pótvizsga nélkül szerzi meg a jogosítványt. Iskolánkban M;A;B (segédmotorkerékpár, motorkerékpár, személygépkocsi, kisteherautó) kategóriájú jogosítvány megszerzésére van lehetőség. Oktatóink kiváló szakmai felkészültségűek, színes egyéniségek, amit hallgatóink visszajelzései is bizonyítanak. Tanulóink jelentős része, ma már ajánlásra jön hozzánk. Kérdezősködj rólunk!!! Szeretettel várunk Téged is! Cím: 6722, Szeged, Vitéz u. 13.-15. Telefon: (62) 422-335

Szeged-Kovács Autósiskola

Szeged-Kovács Autósiskola

Autósiskola,tanuló,vezető,jogosítvány,Szeged,jogsi, A "KOVÁCS AUTÓSISKOLA" a fejlődés során 2006 júliusától új helyen, Szeged belvárosában, az Ady tér 4. szám alá költözött, ahol sajátKovács Autósiskola - tanterem tulajdonú oktató centrum épült. Reprezentatív ügyfélfogadó, jól felszerelt elméleti tanteremek, szociális helységek - közel 140 m2 áll a tanulók rendelkezésére. Oktatóink magas szinvonalú, kiváló szakmai és pedagógiai felkészültségűek, minőségi oktatást végzeznek, tanulócentrikus színes egyéniségek. Az igényeknek megfelelő különböző típusú, 1 - 2 éves korszerű és gazdag felszereltségű gépkocsikkal oktatnak. Célunk a tanulók igényihez való alkalmazkodás és teljes kiszolgálás. 6722, Szeged, Ady Tér 4. (A TIK-kel szemben) Telefon [62] 492-682 [30] 429-5581

Szeged-Napfény Autós Iskola

Szeged-Napfény Autós Iskola

Autósiskola Szeged Tanuljon meg vezetni velünk ! * 21 év szakmai tapasztalat az oktatásban * Jól felkészült oktatói gárda * Folyamatos akciók az egész évben * Akreditált oktatási rendszer 6723 Szeged, Csongrádi sgt. 67 Telefonszám/fax : 62/54 01 84 Mobil: 20/9247 444 E-mail: napfenyautosiskola@invitel.hu

Szeged-Rutin Autosiskola

Szeged-Rutin Autosiskola

Szeged-Rutin Autosiskola Választás előtt állsz, és nem tudod, mit, merre, mennyiért? Iskolánknál megszerezheted autó- vagy motorvezetői jogosítványodat, és segítünk az elsősegély vizsgában is. Fontosnak tartjuk, hogy a tanulóink átláthassák a jogosítvány megszerzésének egész folyamatát, a tankönyvektől a vizsgadíjakig. Böngészd tehát bátran honlapunkat, ahol reméljük minden kérdésedre választ találsz. Ha úgy érzed, további információra van szükséged, vagy egyedi igényed van, keress minket a 62-423-986-os telefonszámon, vagy küldj egy üzenetet az info@rutinautosiskola.hu címre. Reméljük, Veled is találkozunk következő tanfolyamainkon! Tanulj vezetni az egyik legkorszerűbb járművön, egy Toyota Aurison! Címünk: 6722 Szeged, Batthyány u. 34. Telefon/fax: (62) 423-986 Mobil: (30) 238-6261 E-mail: info@rutinautosiskola.hu Nyitva tartás: Hétfőtől péntekig 9-17-ig

Szegedi autósiskolák

Szegedi autósiskolák

Az iszeged egy új kereső oldal, helyi kulturális ajánlóval. Az oldal szegedi alkotóiként egy olyan, élő információkon alapuló, interaktív honlapot hoztunk létre, amelyhez személyes utánajárással gyűjtöttük össze az adatokat. Bízunk benne, hogy egy olyan felület jött létre, ahol bárki könnyen megkeresheti, és gyorsan megtalálhatja a számára szükséges információkat.

Szegedi Tóth -Autó Kft. - Autósiskola

Szegedi Tóth -Autó Kft. - Autósiskola

Tanuljon meg vezetni gyorsan, olcsón és egyszerűen velünk! A szegedi Tóth autósiskola teljes körű vezetés-oktatási szolgáltatásokkal várja a kedves érdeklődőket, rejtett költségek nélkül! Jelentkezzen KRESZ tanfolyamunkra kedvező árakon, melyre akár otthon is felkészülhet, így nem kell időpontjainkhoz igazodnia! Oktatóink sokéves tapasztalattal rendelkeznek, és gyors és szakszerű oktatást adnak át tanítványaiknak, minőségi, karbantartott gépjárműveikkel, hogy Önnek öröm legyen a vezetés megtanulása! Ne halogassa tovább, válasszon minket! Tekintse meg internetes oldalunkat a részletes információkért és árainkért, és vegye fel velünk a kapcsolatot akár még ma!

Szentes/ Csongrád Profi Autósiskola Kft.

Szentes/ Csongrád Profi Autósiskola Kft.

Ha valaki ellátogat hozzánk, akkor azt azzal a céllal teszi, hogy megtanuljon vezetni, sőt egy magasabb szintre is szeretne eljutni, amit úgy neveznek, hogy KÖZLEKEDÉS. Mindezt korrekt áron szeretné elérni és a kifizetett pénzért cserében elvárja, hogy türelmesen bánjanak vele, ne csapják be. Mi biztosítjuk ezt. Ha valaki megtisztel bizalmával bennünket, akkor mi cserébe garantáljuk, hogy minden téren a legmagasabb színvonalú szolgáltatást biztosítjuk. Tovább megyek: Bízva oktatóink felkészültségében és Iskolánk filozófiájában ha valaki hozzánk jelentkezik, Mi garanciát vállalunk a sikeres KRESZ vizsgájára, amennyiben az általunk támasztott követelményeknek eleget tesz. A fenti szolgáltatásokra vonatkozó tájékoztatóban minden le van írva részletesen. Kérjük, olvassa el figyelmesen. A PROFI-csapat abban hisz, hogy mindenki meg tud tanulni vezetni, csak egy lelkiismeretes PROFI segítő csapat kell hozzá! Mindennapos kihívásnak tekintjük, hogy olyan légkört teremtsünk az elméleti és gyakorlati oktatásaink során, ahol nagyszerű érzés tanulni. Segédmotor, Nagymotor, Személygépkocsi Szaktanfolyamok Gyakor ló vezetés jogosítvánnyal rendelkezőknek

Tuti menü