Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Békés megye Autósiskola képes leírás - Autósiskola.tlap.hu
részletek »

Békés megye Autósiskola - Autósiskola.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: autosiskola.tlap.hu » Békés megye Autósiskola
Keresés
Találatok száma - 7 db
Békés - Kis Autós-Motoros Iskola

Békés - Kis Autós-Motoros Iskola

Kis Gábor 2008-ban önálló autósiskolát alapított. Békés és környékén egyedülállóan csak itt választhat öt kategória közül: M, A1, A-korl, A, B. Továbbá ismeretfelújító képzésen is részt vehet. A KRESZ projektoron kivetítve kerül oktatásra, kiemelve a lényeget, tanulságos ábrákkal, animációkkal kiegészítve, hogy mindenki számára érdekes legyen a tanulás. Az elméleti vizsgára a tanulók laptopokon készülünk fel. Mindenki kap egyet és a saját tempójában haladva oldja meg a feladatokat. A motoros képzés során a tanulók motorszimulátoron gyakorolhatnak.

Békéscsaba - Magura Autósiskola

Békéscsaba - Magura Autósiskola

A MAGURA AUTÓSISKOLA magas színvonalú tanfolyamain hallgatói megkapják azt a tudást, amely a jogosítvány megszerzéséhez szükséges. Oktatói több évtizedes tapasztalattal rendelkeznek M, A1, Ak, A, B, B+E, C, C+E, D kategóriákban. A megfelelő alapképzés után laptop számítógépek és teszt programok állnak tanulói rendelkezésére, amelyeken otthon is gyakorolhatnak. A Nemzeti Közlekedési Hatóság megbízásából utánképzést tartunk a bevont jogosítvánnyal rendelkező és a magas büntető pontokat elért járművezetők részére. 5630 Békéscsaba, Kazinczy u. 11. sz. telefon: 20/944-7000, 20/944-8000

Békéscsaba-Sofőr Suli

Békéscsaba-Sofőr Suli

Tanuló centrikus járművezetés oktatás Autósiskola Békéscsaba, Dévaványa, Gyomaendrőd, Vésztő, Mezőkovácsháza Tanuló Centrikus járművezetőképzés Jogosítvány! Autóvezetés! Motoros képzés! Gyakorló órák az alábbi kategóriákban! A, A1, Akorl, (motorkerékpárok) B, (gépkocsi 3500 kg ösztömegig) C, (tehergépkocsi 3500 kg felett) CE, (tehergépkocsi nehézpótkocsival) M, (segédmotoros kerékpár) T, (mezőgazdasági vontató) Békéscsaba, Szabadság tér 16-18 (Okmány irodával szemben) Ügyfélfogadás: Kedd;Csütörtök:18:00-19:00

Békéscsaba-Zebra Autósiskola

Békéscsaba-Zebra Autósiskola

A békéscsabai Zebra Autósiskola Ha szeretnél jelentkezni, keresd Hankó Andrást a (06-30) 935-25-86-os vagy a (06-66) 641-040-ös telefonszámon, vagy emailben/MSN-en a zebra4@freemail.hu címen.

Dévaványa-Sofőrsuli

Dévaványa-Sofőrsuli

Tanuló centrikus járművezetés oktatás Autósiskola Békéscsaba, Dévaványa, Gyomaendrőd, Vésztő, Mezőkovácsháza Tanuló Centrikus járművezetőképzés Jogosítvány! Autóvezetés! Motoros képzés! Gyakorló órák az alábbi kategóriákban! A, A1, Akorl, (motorkerékpárok) B, (gépkocsi 3500 kg ösztömegig) C, (tehergépkocsi 3500 kg felett) CE, (tehergépkocsi nehézpótkocsival) M, (segédmotoros kerékpár) T, (mezőgazdasági vontató) Dévaványa, (Művelődési Központ) Ügyfélfogadás: Hétfőn és Szerdán 16.30-17.00 óráig

Miskolc-Árvai Autósiskola

Miskolc-Árvai Autósiskola

Autósiskola Miskolc, autósiskola Miskolcon, autós oktatás Miskolcon, autós oktatás, vezetés oktatás, forgalmi vizsga, elsosegély vizsga. Árvai Autósiskolca Miskolc Búza-tér Bevásárlóudvar Iskola adatai A képző szerv megnevezése: Árvai Autósiskola e.c. Telefon: mobil: 06-30/9675-642 Ügyfélfogadás: 3527. Miskolc, Búza tér 12. (Bevásárló udvar)

Tuti menü