Magyarország nyitólapja
nyitólapomnak
kedvenceimhez
Az oldal ismertetése
Bács-Kiskun megye Autósiskola képes leírás - Autósiskola.tlap.hu
részletek »

Bács-Kiskun megye Autósiskola - Autósiskola.tlap.hu

Képes leírás

Itt vagy: autosiskola.tlap.hu » Bács-Kiskun megye Autósiskola
Keresés
Találatok száma - 5 db
Kecskemét Kiskun Autósiskola

Kecskemét Kiskun Autósiskola

Képzés minden kategóriában mopedtól a szaktanfolyamokig a Dél-Alföldi régió területén, Bács-Kiskun Megye minden városában. M, A1, A, A korl., B, B+E, C1, C1+E, C, C+E, D1, D1+E, D, D+E, T, MGV. Címe: Kecskemét, Budai u. 1. Telefon: 76/412-050 E-mail cím: kecskemet@kiskun.autosiskola.hu Kirendeltség vezető: Baracsi István Ügyfélfogadás rendje: H-P: 8.00 - 16.00 Ügyfélfogadó: Kiss Csilla Kirendeltség GPS poziciója: N46.91644, E19.6854

Kecskemét-Füredi Autósiskola

Kecskemét-Füredi Autósiskola

A Füredi Autósiskola Kecskeméten a Széchenyivárosban működő, a térség egyik legnagyobb, legdinamikusabban fejlődő járművezető- és továbbképző intézete. Iskolánk Akkreditált Felnőttképző intézmény, ISO minőségirányítási rendszer szerint működik, ettől korrekt, garantált és megbízható. Füredi Felnőttképző és Szolgáltató Kft. 6000 Kecskemét, Aradi vértanúk tere 3. Tel.: 76/494-382, 20/349-4382 Fax: 76/504-428 Nyitvatartási idő: H-P: 8-18-ig

Kiskőrös-Opál A.Iskola

Kiskőrös-Opál A.Iskola

Kiskőrös-Opál A.Iskola Autós, Motoros Iskola Oláh Pál - magánoktató - oktatásszervező 6200.Kiskőrös, Martini u 1

Kiskunfélegyháza Autósiskola

Kiskunfélegyháza Autósiskola

Képzés minden kategóriában mopedtól a szaktanfolyamokig a Dél-Alföldi régió területén, Bács-Kiskun Megye minden városában. M, A1, A, A korl., B, B+E, C1, C1+E, C, C+E, D1, D1+E, D, D+E, T, MGV. Kiskunfélegyháza, Kossuth u. 12. E-mail: kiskunnext@invitel.hu

KissImi Autósiskola

KissImi Autósiskola

Kiss Imre vagyok, 1991 óta másodállásban foglalkozom elméleti (KRESZ, Műszaki, Vezetéselmélet) és gyakorlati gépjárműoktatással. Egyéni vállalkozóként a hozzám jelentkezőket ahhoz az iskolához iratom be elméleti tanfolyamra, ahol több kedvezményt kapunk! Ajánlom az internetes KRESZ távoktatást (e-learning) mely olcsó ,gyors ,hatékony és nem kell tantermi foglalkozásokon részt vennie! Gazdaságossá tehető a jogosítvány szerzés, ha minden részletet ismer, mindenről korrekten tájékoztatják és egy hatékonyan dolgozó oktatót talál. Önnek nem az autósiskola spórol! Önnek a jól felkészült becsületes munkát végző oktató spórol. Akinek a munkája eredményeképpen Ön elsőre levizsgázik és nem fizet ki min. 50 ezret a bukások miatt! Azaz nem mindegy kivel tölt el minimum 30 órát az autóban! A honlap folyamatos feltöltés alatt van mind az elméleti anyagok mind a gyakorlati anyagok terén. Szeretnék segítséget nyújtani mind az elméleti mind a gyakorlati tananyag elsajátításában. Így még a vezetés megkezdése előtt Ön már időt és így pénzt takaríthat meg. A honlapon sok minden megtalálható, ami megkönnyíti a jogosítvány megszerzéséhez vezető kezdő lépéseket. Remélem tudok segíteni a legjobb megoldás kiválasztásában. Köszönöm a figyelmét, mielőtt dönt kérem keressen az elérhetőségeimen és a lehető legrövidebb időn belül válaszolok kérdéseire, és tájékoztatom hogy lehet gazdaságossá tenni

Tuti menü